Dodany: 2012-07-20 14:26:16

 

Styl orientalnyOrient to słowo kojarzące się z wschodem dokładnie z kulturą wschodu i jego cywilizacją. Wschód jest to pojęcie dość ogólne bo pod tym pojęciem kryją się różne kultury wschodu, od bliskiego wschodu czyli kultury arabskiej po daleki wschód czyli kultury azjatyckiej jak Japonia czy Chiny lub Tajwan albo jeszcze coś innego jak np. Malezja.

 

To bardzo mocno zróżnicowane środowisko pod każdym względem, w projektowanie wnętrz łódź opiera się na dokładnym precyzowaniu o który wariant kultury orientu chodzi. Orient nadaje się do wystroju wnętrz jak żadna inna kultura, jest idealny do takiego działania, nie jest to styl znajdujący się w głównym nurcie najczęściej wybieranych stylów projektowania na co wskazuje szef projektowanie wnętrz łódź.

 

Ze znajomości rynku można wywnioskować całkiem prosto, że jest to styl nieco rzucający się w oczy i będący nakierowany na sprecyzowanych i mocno zdeterminowanych klientów w konkretnym stylu projektowania. Style orientalne są dla odważnych i przekonanych stwierdza projektant projektowanie wnętrz łódź..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Styl orientalny
Nick: