Dodany: 2012-07-20 14:36:07

 

Styl pop-art Styl pop art jest nieco połączony z kultura pop tak bardzo popularną w ostatnich czasach, że szybko stała się bardzo powszechna. Kultura pop przełożyła się z czysto kulturalnych ram odnoszących się do ubioru i muzyki do wystroju wnętrz czyli jeszcze bardziej spenetrowała rynek.

 

Styl pop art nie jest chętnie wybierany przez klientów projektowanie wnętrz łódź, ze względu na awangardowść i niezależność oraz nietypowość. Styl ten przejawia się np. w tapetowanych postaciami pop kultury meblach i ścianach a nawet i sprzętach jak np. lampa itp. przedmioty.

 

To odstrasza wielu klientów od tego pomysłu zauważa projektant z firmy projektowanie wnętrz łódź, jest to zdecydowanie styl tylko dla ortodoksyjnych wyznawców nurtu kulturowego jakim jest pop. Pop kultura przejawia się bardzo mocno w wystroju wnętrz zapatrzonym w tym kierunku co stwierdza szef projektowanie wnętrz łódź. Doświadczenie w projektowaniu wnętrz pozwala na szybką ocenę oczekiwań klientów, i ich skłonność do modyfikowania swoich koncepcji i pomysłów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Styl pop-art
Nick: