Dodany: 2013-02-06 11:14:59

 

Jak zdobyć zawód architektaZanim zostaniemy architekt szczecin musimy przejść bardzo długą drogę pełną wyrzeczeń i przede wszystkim wymagającą pracy nad samym sobą i nie tylko. Co ważne zawód architekta to zawód na długie lata samo dojście do ukończenia tej jakże skomplikowanej i wymagającej drogi zajmie około siedmiu lat.

 

Samo przygotowanie do zostania architekt szczecin zaczyna się w liceum. Żeby dostać się na architekturę nie wystarczy zdana matura, musimy jeszcze zdać egzamin zawodowy. Tu musimy wykazać się umiejętnością rysowania na poziomie iście mistrzowskim i to często z pamięci. Potem musimy się jeszcze wykazywać na studiach przez całe pięć lat. Mało tego mamy jeszcze do zrobienia bardzo wiele.

 

Mianowicie dobrze jest załatwić sobie jakieś praktyki zawodowe i zdobywać doświadczenie zawodowe na wielu frontach. Po tym długim i burzliwym okresie musimy jeszcze być gotowi na egzaminy państwowe z zawodu. Trzeba zdać dwa egzaminy i to jak najszybciej się da i jak najlepiej oczywiście. Egzaminy są trudne, czasu jest mało i przede wszystkim obejmują swoim zakresem cały obszar architektury..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak zdobyć zawód architekta
Nick: