Dodany: 2013-02-06 11:23:27

 

SARPStowarzyszenie Architektów Polskich to instytucja ciesząca się rosnącą popularnością w naszym kraju. Dzieje się to za sprawą nie tylko coraz większego rozgłosu wokół tej instytucji, ale też za sprawą działań jakie wykonuje.

 

To dobrowolne stowarzyszenie prężnie zajmujące się sprawami ze świata architektów przekonuje jeden z członków czyli architekt szczecin. Z racji swojego członkostwa w SARP architekt szczecin osiąga kilka dużych plusów. SARP ma dwie główne funkcje do spełnienia po pierwsze integruje środowiska architektów z różnych krajów, przeważnie na terenie krajów Unii Europejskiej.

 

Poza tym SARP prowadzi też sąd koleżeński jest to instytucja zajmująca się przede wszystkim wydawaniem wyroków i opinii o podejrzanej lub wątpliwej w przypadku gdy jakiś architekt np. architekt szczecin zostanie posądzony o błąd w sztuce architektonicznej. To dwie bardzo ważne funkcje jakie spełnia SARP, poza tym instytucja ta zajmuje się też integracją tego środowiska na szczeblu krajowym. To bardzo istotne role jakie spełnia właśnie SARP..

Dodaj nowy komentarz do artykułu SARP
Nick: