Dodany: 2013-02-06 11:57:58

 

Usługi architektoniczneW ramach prowadzenia biura architektonicznego wykonuje się odpłatnie usługi z zakresu architektury z tego właśnie żyje architekt szczecin. Usługi te można podzielić na kilka zasadniczych działów po pierwsze: projektowanie, dokumentacja, doradztwo.

 

To trzy bardzo duże segmenty związane z masą usług mniejszych składających się na cały trzon taki jak właśnie np. doradztwo zaznacza architekt szczecin. Ponadto są też usługi niestandardowe takie jak kontrola lub powtórne wykonywanie pomiarów itp. rzeczy. Co zatem kryje się pod terminem projektowanie, to wszystkie czynności związane z projektowaniem od początkowych pomiarów po samo wykonanie go.

 

Projekty są bardzo ważną częścią usług architektonicznych. Doradztwo jest bardzo szerokim pojęciem obejmuje nie tylko doradzanie na bieżąco w kwestii rozwiązań urbanistycznych na etapie projektowania, ale rozszerza się na inne jeszcze obszary takie jak doradztwo z zakresu doboru materiałów budowlanych, czy nawet ekipy budowlanej. Z zakresu dokumentacji chodzi o niezbędną dokumentację architektoniczną, potrzebną do zamknięcia projektu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Usługi architektoniczne
Nick: