Dodany: 2011-06-20 13:53:13

Czym jest podatek od nieruchomościNieruchomości olsztyn, to bardzo fajna spraw, która może spowodować coś takiego jak to, że będziemy mogli w końcu cieszyć się swoją własną swobodą i komfortem jaki możemy otrzymać podczas zakupy jakiejś działeczki poza miastem.

 

Niestety za działeczki na terenie gminnym trzeba ponosić jakiś konkretny podatek. Dokładnie mam na myśli coś takiego jak to, że zazwyczaj podatek od nieruchomości olsztyn dotyczy właścicieli jakiś terenów ziemskich na konkretnych obszarach ziemskich poza samym miastem, a wchodzących już w skład gminy. Być może jest to jakaś forma szukania dodatkowych oszczędności i funduszy, ale moim zdaniem powinien on obejmować każdą osobę i właściciela jakichkolwiek nieruchomości olsztyn.

 

Uważam, ze osoby mieszkające na terenach wiejskich, które posiadają jakieś swoje małe gospodarstwo rolne mogą czuć się bardzo pokrzywdzone tym faktem , ze muszą płacić podatek od gruntów. Poza tym w mieście ponosimy tylko podatek od zakupu mieszkania, który stanowi jakiś określony procent od wartości całego mieszkania..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest podatek od nieruchomości
Nick: