Pociąg towarowy i pasażerski, który jeździ po torach kolejowych w mieście. Pociąg jest jednym z najważniejszych środków transportu w mieście. Jest szybki i wygodny. Lego City: Pociąg w mieście to gra, w której gracz musi pomóc pociągowi przejechać przez miasto. Pociąg jest sterowany przez gracza, a jego celem jest dotarcie do celu bez uszkodzenia. Pociąg ma różne rodzaje wagonów, które można ze sobą łączyć. Są to: -Wagon towarowy

-Wagon pasażerski

-Wagon restauracyjny

-Wagon bagażowy

Pociąg jest bardzo ważnym środkiem transportu w mieście. Jest szybki i wygodny. Lego City: Pociąg w mieście to gra, w której gracz musi pomóc pociągowi przejechać przez miasto bez uszkodzenia. Pociąg ma różne rodzaje wagonów, które można ze sobą łączyć. Są to: wagon towarowy, wagon pasażerski, wagon restauracyjny oraz wagon bagażowy.

Lego City: Pociąg w mieście – ciekawy pomysł na zabawę z dzieckiem

Lego City: Pociąg w mieście to ciekawy pomysł na zabawę z dzieckiem. Można stworzyć własną mini kolejkę lub połączyć się z innymi pociągami w mieście. Jest to świetna zabawa dla całej rodziny.

Lego City: Pociąg w mieście to ciekawy pomysł na zabawę z dzieckiem. Można stworzyć własną mini kolejkę lub połączyć się z innymi pociągami w mieście. Jest to świetna zabawa dla całej rodziny. Lego City: Pociąg w mieście to ciekawy pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem. Można stworzyć własną mini kolejkę lub połączyć się z innymi pociągami w mieście. Jest to świetna zabawa dla całej rodziny.

Lego City: Pociąg w mieście – jak stworzyć własny pociąg Lego City

Lego City: Pociąg w mieście to najnowsza gra Lego, która umożliwia graczom stworzenie własnego pociągu. Aby zbudować pociąg, gracze muszą najpierw zbudować tor kolejowy, a następnie dołączyć do niego pociąg. Pociąg składa się z dwóch części: lokomotywy i wagonu towarowego. Gracze mogą wybrać jeden z trzech rodzajów lokomotyw: elektryczną, spalinową lub diesla. Następnie muszą wybrać jeden z sześciu rodzajów wagonów towarowych: platforma, kontener, cysterna, skrzynia, beczka lub walizka.